GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 10031365
nr 1003 1365
DISH
diameter: 30 cm, wear, damages.
diameter: 30 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Sunday December 20 2015
at 18:43:54
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)